Spojovací materiál

Spojovací materiál - šrouby, matice, podložky, hřebíky!

Spojovací materiál je naší specialitou. Vítejte v obchodě, který Vám nabízí nepřeberné množství šroubů, matek, hřebíků, podložek, vrutů, závitových tyčí a spousty ostatního spojovacího materiálu.

Šrouby

Nabízíme klasické šestihranné šrouby, šrouby s imbusovou hlavou, radličné šrouby a také i vratové šrouby v mnoha délkách i velikostech. Šrouby s celým závitem, ale také i s častéčným závitem a buď v povrchové úpravě pozink, nerez nebo obyčejné černé šrouby. Dodáváme šrouby v pevnosti 8.8 až 10.9.

Matice

Důležitým doplňkem šroubů jsou také matice. Matice, stejně jako šrouby vedeme v ucelené řadě běžných rozměrů a stoupání a v různých materiálových provdeních (černé, pozink, nerez A2).

Podložky

Podložky - nepostradatelný pomocník šroubového spoje. K dispozici jsou Vám podložky standardního rozměru, podložky pod dřevěné kontrukce nebo podložky pod nýty.

Hřebíky

Nabízíme stavební hřebíky, které jsou nepostradatelnými pomocníky ve stavebnictví a kutilství. Pro spojení dřevěných konstrukcí, připevňování prkenného bednění a podobných aplikacích.

Vruty

Vrut je samořezný šroub, určený k upevňování do měkkých materiálů (dřevo, plast). Při montáži si šroub vytváří sám závit, buď tlakem nebo řezem.

Závitové tyče

Jde vlastně o dlouhý závit, který se používá všude tam, kde nelze užít šroubů nebo vrutů ať z důvodu jejich nedostatečné délky nebo jiných požadavků na konstrukci.

Závlačky

Závlačka je jednoduchá součástka, zajišťující čepy a korunkové matice. Používají se tam, kde působí jen malá síla ve směru osy čepu. Závlačky se vyrábějí ve dvou základních provedeních - kulatá závlačka, plochá závlačka.

Ostatní

Segerovky - pojistné kroužky, hmoždinky, klínky, klínková ocel, lanové svorky, napínáky, třmenové kroužky, trhací nýty.

 

Kontakt

Svoboda Horka s.r.o. PO 8 - 12 13 - 17
ÚT 8 - 12 13 - 17
ST 8 - 12 13 - 17
ČT 8 - 12 13 - 17
PÁ 8 - 12 13 - 18
SO 8 - 12
NE ZAVŘENO


Horka u Staré Paky 1
Horka u Staré Paky
512 34
ŽELEZÁŘSTVÍ - 481 595 300
ZAHRADA - 481 595 299

Pulpán Josef (provozní prodejny)
604446723
j.svoboda@elektro-svoboda.cz